Selamünaleyküm,

Az önce atv de baykuş show da izledim, böyle bir şirketin olduğunu ilk defa duyuyorum ve çok duygulandım. Hem sevindim hemde gurur duydum.
Helal olsun!! Yaptığınız iş çok güzel!
Benim amcam 4 yıl önce vefat etti ve onu memleketimiz kütahyada toprağa verdik. Mekanı cennet olsun inş.
Çok şükür diğer amcam ve dayım ölen amcamın mezarına çok güzel bakıyorlar. Biz malesef sadece izine geldiğimizde uğrayabiliyoruz mezarına.. Yurt dışında yaşadığımız için. Şimdiye kadar her gittiğimde bi çok mezarın bakımsız olduğunu fark ettim. Çok üzüldüm. Hele bi mezarda sahte çiçekler vardı, bunlar bile toz içinde kalmış, baya eski duruyordu. Çok bakımsızdı.. Önce kızdım, nasıl insanlar var diye, o vefat eden kişinin hiç mi önemi yok diye, sonra üzüldüm.. Dedim belki o aile bizim kadar şanslı değildir, belki akrabaları tanıdıkları yoktur ve kendileri de uzakta kalıyodur. Belki birine emanet ettiler, o kişi de ilgilenmiyor.
Bu yüzden yaptığınız iş çok güzel, hem bakımını yapıyorsunuz, hemde bunu resimlerle kanıtlıyorsunuz ve o insanların içi rahat oluyor.
Tabiki de bu işiniz, bununla para kazanıyorsunuz. Ama böyle bir işle para kazanmak çok güzel!! Kat kat sevaba giriyorsunuz!!

 

Etiket: